Dropa Kabilesi,Dünyanın Harikaları,Noolacak Şimdi

Bu gün size bir tarih masalı anlatacağım.Okuyacaklarınız doğru da olabilir yanlışta. Amacım tarihe ışık tutmak falan değil. Ancak bütün dünya insanlarının birbirine bu kadar düşman olması, her yerde süren savaşlar, açlık beni bir değerlendirme yapmaya itti. Daha evvelce de yazmıştım tekrarlayayım. Benim için 2 şey önemlidir.

1- İnsan sevgisi

2- Allah korkusu

Bu yazdıklarım bütün insanlar için geçerlidir. Tüm mİllet, kavim ve bütün inançları kapsar.

Ben dünyayı daha evvel ziyaret etmiş uzaylıların bir çok şekilde dünyaya yön verdiğini düşünüyorum. Verceğim bilgileri kabul etmeyen çok kişi olacaktır. Herkese saygı duyarım. Amacım kötü gidişli dünyamız insanlarına bir yol haritası verebilmektir. Gene eski bir yazımda ifade ettiğim gibi ben çantamı açar içindekileri kuşların önüne koyarım. Yemek yememek onların bileceği iştir.

1938 yılında Çinin Kara Ula dağlarında araştırmacılar bazı mağaraların tabanında asırlarca kalmış taş diskler buldular. Yaşları 12.000 civarındaydı ve hiyerogliflerde kaza geçiren uzay gemilerinden bahsediliyor ve bu gemilerin kendilerini Dropa diye adlandıran varlıklar tarafından kullanıldığı ifade ediliyordu.Belgeler bu varlıkların 130-140 cm uzunluğunda ve mavi gözlü olduğunu ifade ediyor. Ayrıca mağara duvar ve tavanlarında güneş ve ayın çok gerçekçi çizimleri bulunuyordu.

Bu taşlar Mısır Piramitlerinden bile eskiydi. Burdan yola çıkarak, dünyanın  harikaları olarak kabul edilen bir çok eserin meydana getirilmesinde uzaylıların bizzat veya dolaylı olarak  görev aldığını söylemek mümkündür.

Mesela Keops piramiti 20 yılda tamamlanmış ve 146 metre yüksekliği ile 43 yüz yıl boyunca dünyadaki en yüksek yapı olarak kayıtlara geçmiştir.

Mayaların köyleri MÖ 2500 lerde kurulmuştur.

İskenderiye Fenerinin ise imalatına MÖ 290 yılında başlanmış olup yüksekliği 266 metredir.

Bu dikkat çeken yapıların teknolojilerinin o döneme göre çok ileride olması, bunun yanısıra MÖ 12.000 den itibaren dünyada olduklarına dair o dönemdeki iddiaları özellikle Mayaları inceleyince çok çarpıcı sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Mayaların 3.000 yıl önce devasa törensel  yapıları inşa ettikleri bilinmektedir. Bunun yanısıra bugün Meksika, Guetamala ve Belize’de bulunan büyük taş yapılardan oluşan kent kalıntıları bence bir çok şeyi açıklamaktadır.

Bence MÖ 12.000 den itibaren dünyamızda olan uzaylılar bir şekilde dünyalılarla karışıp hayatiyetlerini devam ettirmişlerdir.

Belki yüz yıllardır dünyanın işleyişine,savaşlara ve yaşadıklarımıza yön veren bu saf veya melez kişiler dünyayı seçilmiş adamları vasıtasıyla yönetmektedirler.

Bu nedenle onların 22 Aralık 2012 ile ilgili kehanetini doğru irdelemekte yarar vardır.

Mayalar bir yandan bu tarihe ’ Zamanların Sonu’ derken diğer bir yandan ’ İnsanlığın yükselişinin başlangıcı olacak’ diye adlandırıyorlar.

Bu gün bu yazımdan sonra   dünyadaki tüm yöneticilerin kendilerini uzaylı sanabileceklerini düşünmüyorum. Çoğu yönetici  uzaylılar tarafından yönetilen uşaklar tarafından yönetilen uşaklar tarafından yönetilen uşaklar  tarafından yönetilen uşaklar tarafından yönetilir.

Tam bizimkilere geliyordum yer bitti

Saygı ile duyurulur.

Peki noolacak şimdi