Mayalar ve Mısır

1938 yılında Çinin Kara Ula dağlarında araştırmacılar bazı mağaraların tabanında asırlarca kalmış taş diskler buldular. Yaşları 12.000 civarındaydı ve hiyerogliflerde kaza geçiren uzay gemilerinden bahsediliyor ve bu gemilerin kendilerini Dropa diye adlandıran varlıklar tarafından kullanıldığı ifade ediliyordu.Belgeler bu varlıkların 130-140 cm uzunluğunda ve mavi gözlü olduğunu ifade ediyor. Ayrıca mağara duvar ve tavanlarında güneş ve ayın çok gerçekçi çizimleri bulunuyordu.

Bu taşlar Mısır Piramitlerinden bile eskiydi.

Mesela Keops piramiti 20 yılda tamamlanmış ve 146 metre yüksekliği ile 43 yüz yıl boyunca dünyadaki en yüksek yapı olarak kayıtlara geçmiştir.

Mayaların köyleri MÖ 2500 lerde kurulmuştur.

İskenderiye Fenerinin ise imalatına MÖ 290 yılında başlanmış olup yüksekliği 266 metredir.

Bu dikkat çeken yapıların teknolojilerinin o döneme göre çok ileride olması, bunun yanısıra MÖ 12.000 den itibaren dünyada olduklarına dair o dönemdeki iddiaları özellikle Mayaları inceleyince çok çarpıcı sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Mayaların 3.000 yıl önce devasa törensel yapıları inşa ettikleri bilinmektedir. Bunun yanısıra bugün Meksika, Guetamala ve Belize’de bulunan büyük taş yapılardan oluşan kent kalıntıları bana sorarsanız bir çok şeyi açıklamaktadır.

Bence MÖ 12.000 den itibaren dünyamızda olan uzaylılar bir şekilde dünyalılarla karışıp hayatiyetlerini devam ettirmişlerdir.

Belki yüz yıllardır dünyanın işleyişine, savaşlara ve yaşadıklarımıza yön veren bu saf veya melez kişiler dünyayı seçilmiş adamları vasıtasıyla yönetmektedirler.

Tarih boyunca çoğu yönetici uzaylılar tarafından yönetilen uşaklar tarafından yönetilen uşaklar tarafından yönetilen uşaklar tarafından yönetilen uşaklar tarafından yönetildi.

Tam bizim yaşadığımız bu günlere geliyordum yer bitti.

 

Kısmet değilmiş.