İşte Budur

Değerli dostlarım

Emin Kemal ÖZER

Emin Kemal ÖZER

Ben 1959 yılından 1973 yılına kadar faal basketbolcu olarak spor yaptım. Belki şimdi sizlere komik gelecek Galatasaray taraftarı olmama rağmen 10 yıl Fenerbahçe’de oynadım. Galatasaraylı olduğumu seyirci bilmesine rağmen hiçbir olumsuz tepki almadım. Futbol maçlarında Galatasaray tribününde oturur sonra Fenerbahçe -Galatasaray basketbol maçında fener forması ile mücadele ederdim. Şimdi ki taraftar belki beni anlamakta zorluk çeker. Faal spor hayatımı noktalayınca üye kartımı Fenerbahçe kulübüne iade ettim. 1965-1966 Yıllarında Türkiye Şampiyonu olan takımın önemli bir oyuncusunun neden böyle salaklık derecesinde dürüst olduğunu şu an ben bile kendime açıklayamıyorum.

2011 yılında 1973 yılında yaşadığım bir spor sakatlığı nedeniyle geçirdiğim bir operasyon sonunda maalesef başarılı bir sonuç alamadım. Şu an sağ ayağımı pek kullanamıyorum.

Yaklaşık 2 yıldır bahislerle ilgileniyorum. Maçları %70-75 doğru tahmin edebiliyorum. Amacım sizlere para kazandıracak kuponlar hazırlamak değil. Bunu yapan bir sürü gazete ve site var. Benim amacım her gün orta seviyedeki takımların zorluk derecesi yüksek maçları ile ilgili bir kaç tahminde bulunmaktır. Kuponunuzu siz yapacak ancak isterseniz benim verdiğim maçlarla zenginleştirebileceksiniz.

Bunun yanısıra eski bir basketbolcu olarak NBA maçları başlayınca basketbol tahminlerimi de buradan takip edebileceksiniz

Ayrıca yaklaşık 50 senedir sporun her türlüsü ile ilgilenen bir kişi olmam nedeniyle gerek kendi anılarımı gerekse gelebilecek mesajlarınızın cevaplarını dilim döndüğünce burada bulabileceksiniz.

Bütün dileğim tahminlerimin doğru çıkması ve sizin İşte Budur demeniz.

Sevgi ve Saygılarımla