Sorun Pıhtıda Değil Beyinde

Kalp damar, Ritm bozukluğu, ayak damar, tansiyon, 3 bel diskinde problem ve yürüyememe gibi küçük ve basit sağlık sorunlarına rağmen yaşamımı azimle sürdürmeye devam ediyorum.

Bu hastalıklardan iki tanesini özellikle çok severim. Bunlardan birincisi kalpteki ritm bozukluğu diğeri ise düşük ayak nedeni ile kullanamadığım sağ ayağımdır.

Birincisi için vücudun beyne pıhtı atmaması için kan sulandırıcı kullanırım. İkincisi ise beynin bu ayağa neden kumanda etmediği için yapılan araştırmalardır.

Bu iki hastalığın ortak özelliği ise beyindir. Öyle veya böyle bir beynim olduğu bütün tıp otoritelerince kabul edilmiştir.

Sayın başbakanın yaptığı konuşmalarda milletimiz kelimesini kullanırken aslında benim dediğini ben bu beynimle buldum.

Gene aynı konuşmalarda davam dediği şeyin de amaçladığı rejim olduğunu da tespit etmekte gene aynı beyini kullandım.

Cumhurbaşkanlığı seçimi için ortak aday gösteren Ana ve Yavru muhalefetin  söylemleri ve sonrasında Ana Muhalefetin olumsuz tepki vermesi ve hatta yeni bir aday gösterme arzusunu gene aynı beyinle değerlendiriyorum.

Anayasayı tebdil ve tağyir etmesi nedeni bundan 54 sene evvel ülke başbakanının idam edildiği ülkemde Anayasa gereği 1 Temmuzda tatile girmesi gereken BMM nin üç beş imza ile çalışmaya devam etmesi ve bunun için kimsenin kılını bile kıpırdatmamasının şaşkınlığını bana gene aynı beyin yaşatmakta.

Ana muhalefetin davranışı bana dışarıda düşman aramaya gerek yok bize dostlarımız yeter lafını anımsatmakta.

Bence artık Cumhurbaşkanlığı seçimi neticeye bağlanmıştır.

Bu nedenle kan sulandırıcı ilaç kullanmanın da pek bir önemi kalmamıştır.

Vücut beyne pıhtı atsa ne olur atmasa ne olur

Sorun pıhtıda değil beyinde